Sig Sauer KILO6K HD, Rangefinder, Binocular, 10X32mm, Green, Circle Reticle SOK6K104
Specifications
| Model | KILO6K HD |
| Brand | Sig Sauer |
| Color | Green |
| Manufacturer Part # | SOK6K104 |
| Subcategory | Rangefinders |
| Objective | 32mm |
| Power | 10X |
| TYPE | Rangefinder |
Sig Sauer KILO6K HD, Rangefinder, Binocular, 10X32mm, Green, Circle Reticle SOK6K104
| Model | KILO6K HD |
| Brand | Sig Sauer |
| Color | Green |
| Manufacturer Part # | SOK6K104 |
| Subcategory | Rangefinders |
| Objective | 32mm |
| Power | 10X |
| TYPE | Rangefinder |