Charles Daly N4S Bullpup, Semi-automatic, 12 Gauge, 3" Chamber, 18.5" Barrel, Matte Finish, Black, Synthetic Stock, Flip Up Front and Rear Sights, 6 Rounds, 1 Magazine, Includes (1) Choke Tube- M 930.409
Specifications
| Model | BULLPUP |
| Caliber | 12 Gauge 3" |
| Brand | Charles Daly |
| Accessories | 1 Magazine |
| Color | Black |
| Manufacturer Part # | 930.409 |
| Subcategory | Defensive Shotguns |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Action | Semi-Automatic |
| Capacity | 6 Rounds |
| Chamber | 3" |
| Stock | Synthetic |
| Chokes | 1 Choke Tube |
| Finish | Matte |
| Barrel Length | 18.5" |