Beretta A400 Xtreme Plus, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge, 3.5" Chamber, 28" Barrel, Mossy Oak Bottomland, Synthetic Stock, Fiber Optic Front Sight, 5 Choke Tubes, 2 Rounds, Left Hand J42XL18L
Specifications
| Model | A400 Xtreme |
| Caliber | 12 Gauge 3.5" |
| Color | Mossy Oak Bottomland |
| Manufacturer Part # | J42XL18L |
| Subcategory | Sporting Shotguns |
| Hand | Left Hand |
| Sights | Fiber Optic |
| Action | Semi-Automatic |
| Capacity | 2 Rounds |
| Chamber | 3.5" |
| Stock | Synthetic |
| Chokes | 5 Choke Tubes - F,IM,M,IC,C |
| Barrel Length | 28" |