This rifle sling is embossed with the Crickett name.
Specifications
| Material | Leather |
| Color | Black |
| TYPE | Sling |
| Swivel Size | None Included |
| Width | 1.75" |
| Gun Manufacturers | Crickett |
| Gun Style | Rifle |
| Length | 23" |
| Brand | Crickett |
This rifle sling is embossed with the Crickett name.
| Material | Leather |
| Color | Black |
| TYPE | Sling |
| Swivel Size | None Included |
| Width | 1.75" |
| Gun Manufacturers | Crickett |
| Gun Style | Rifle |
| Length | 23" |
| Brand | Crickett |