CZ Drake Southpaw, 20 Gauge, 3" Chamber, 28" Barrel, Black Finish, Walnut Stock, 2 Rounds, Left Hand 06487
Specifications
| Model | DRAKE |
| Caliber | 20 Gauge 3" |
| Brand | CZ |
| Color | Black |
| Manufacturer Part # | 06487 |
| Subcategory | Sporting Shotguns |
| Hand | Left Hand |
| Sights | Bead |
| Action | Over/Under |
| Capacity | 2 Rounds |
| Chamber | 3" |
| Type of Barrel | Vent Rib |
| Stock | Walnut |
| Chokes | 5 Choke Tubes - F,IM,M,IC,C |
| Barrel Length | 28" |